Deska Elewacyjna

Kurs skałkowy, Ogród, Szyna karniszowa
Deska Elewacyjna
14

Views

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Decydując się na wykonanie elewacji z wykorzystaniem desek elewacyjnych postawmy zdecydowanie na modrzew syberyjski. Jest to najlepszy gatunek drewna jaki możemy wybrać marząc o trwałej i pięknej elewacji.
Modrzew syberyjski to drzewo iglaste z rodziny sosnowatych. Nie chłonie on wilgoci, więc jest często wykorzystywany w przemyśle i budownictwie, nie tylko jako deska elewacyjna. Jest to bardzo twardy i wytrzymały materiał.
Materiał ten możemy wykorzystać bardzo różnorodnie: na całej elewacji lub jej części, zaimpregnowany lub surowy. Warto podkreślić, że deski położone na zewnątrz jako surowe pod wpływem czynników atmosferycznych oraz czasu zmieniają wygląd i patynują, dzięki czemu nabierają ładnego szarego lub srebrnego koloru. Wiele osób specjalnie decyduje się na ten rodzaj drewna, właśnie w celu osiągnięcia takiego spektakularnego i szlachetnego efektu, jaki może dać im wybrana deska elewacyjna.
Trwałość elewacji wykonanej z modrzewia syberyjskiego w zależności od sposobu jej wykonania wynosi od 40 do 100 lat.

Review Overview
User Rating:
0/5
(60 votes)
Tags: bcaa katowice sklep, Drepo zadaszenia tarasów, pantomograf Gliwice, vetrex okna bielsko biała, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, GAP Fakturowy BMW, Fotoodmładzanie żary, glutamina katowice, Vademecum elektryka SEP, mezoterapia vivaderm, Szamba Betonowe Lesko
Written by admin